Dy shqiptarë të vrarë në Mitrovicë

loading...

foto (3)

loading...
Sot në orët e pasditës janë vrarë dy shqiptar në Mitrovicë, bëjnë të ditur burime të Indeksonline.

Motivet e këtij rasti ende nuk dihen.

Policia ka dal në vendin e ngjarjes, dhe se po vazhdojnë hetimet./

loading...