Dy shqiptarë humbasin jetën nga një aksident tragjik (Foto)


Dy shqiptarë kanë humbur jetën sot në Itali nga një aksident tragjik në në rrugën Casalina në Frosinone, pasi makina me të cilën po udhëtonin ka humbur kontrollin duke u përplasur me një pemë.

Dy shqiptarët që janë humbur jetën janë Endrit Cena 30 vjeç, i martuar dhe baba i dy fëmijëve dhe Rudolf Zefi, 33 vjeç.
sh1