Dy shoqe një ‘frajer’, Fjolla dhe Rovena puthen me modelin e njohur (VIDEO)

Këngëtaret Fjolla Morina dhe Rovena Stefa, janë parë në njërin nga lokalet e Prishtinës duke u argëtuar me modelin e njohur Berat Behramaj. Që të dy këngëtaret e njohura shihen duke vallëzuar por edhe duke shkëmbyer puthje me modelin, i cili njihet nga klipi i Dafina Zeqirit por edhe si fytyrë e shumë kompanive të suksesshme në vendin tonë dhe më gjerë,