Dy këngëtaret shqiptare shtatzënë, dalin me bashkëshortët e tyre! (Foto)

Janë që të dyja shtatzënë.
Por, jo vetëm kjo gjë i bënë bashkë Leonora Poloska dhe Monika Salihun, shkruan lajmi.net

Ato kanë një miqësi të mirë mes vete dhe një gjë të tillë i lidhë edhe dy bashkëshortët e tyre.

Dy çiftet kanë dalë bashkë dhe shihen teksa po argëtoheshin në shoqërinë e njëri-tjetrin.

Mirëpo, një tjetër detaj që vërehet është se dy këngëtaret shtatzënë dukeshin shumë bukur në muajt e shtatzënisë./Lajmi.net/