Duffy zhvishet në fitnes

dafina zeqiri f.0307162713324_mSipas këngëtares, fitnesi është vendi ku, në orët e vona të natës, ajo ç’lodhet më së miri nga stresi. E kësaj radhe Dafina Zeqiri publikoi një fotografi të saj në këtë vend, ku tregon tatuazhin e ri mbi shpinë.
Këngëtarja mori shumë komente jo aq për tatuazhin sa për format e saj të trupit.

Dafina Zeqiri pas lansimit të këngës së saj më të re me video-klip, “Veç ti”, është kthyer në studio dhe së shpejti do të vijë më këngë të re dhe video-klip.

Edhe kësaj radhe këngëtarja do të vijë në zhanrin e muzikës rege, siç publikoi edhe këngën e fundit pas pushimit që u pëlqye shumë nga adhuruesit e saj, ndërsa klipin e këngës së radhës Dafina ka vendosur ta realizojë në Suedi. /Dukagjini.com/LajmeOnline/