Drake sulmon Chris Brown në këngën e re

fotoKanë kaluar muaj të tërë qysh prej Chris Brown dhe Drake u rrahën në një klub nate e kjo sic u tha për shkak të Rihannas.

Ndonëse u duk që ky incident u hodh në harresë, është Drake ai i cili është përkujdesur që ta rikujtojë në këngën e re ‘5AM in Toronto’.

“Shumë albume të dështuar, të cilat janë ende në janë në raft, vë bast se ato do të kishin sukses po të ndihmoja unë” është një strofë e këngës ku Drake i referohet Chris.

Madje, Drake thotë se karriera e tij muzikorë ka marrë fund dhe se Chris po përpiqet të tërheq vëmendje duke bërë skandale./LajmeOnline/