Dorëzohet Top Channel, rikthen sërish “policin” e Portokallisë

Florian Binaj është padyshim aktori më i dashur i “Portokallisë”, simpati të cilën e ka fituar me shumë role interesante për të cilat ai është edhe autori.
Pas lajmit që ai do të largohej nga “Portokallia” shikuesit e programit të humorit u tronditën pasi rolet e tij janë padyshim ndër më të pëlqyerat.
Por si duket, Flori nuk do të largohet!
Top Channel dhe aktori kanë rënë në ujdi duke pranuar kushtet që Binaj kishte kërkuar.
Lexo lajmin e plotë më poshtë

Vazhdim