Donte të joshte shokun e ishit: Dua të të shoh ****, por ajo që ndodhi e bëri gazin e internetit (VIDEO)

Ylli i serialit “Love Island”, një bukuroshe e quajtur Jessica Shears është protagoniste në një video ku përpiqet të joshe shokun e ngushtë të ish të dashurit të saj.
Ajo u bë e famshme në rrjetet sociale vetëm nga kjo video dhe nuk kishte nevojë për famën e marrë nga reality show ku të rinjtë mpleksen me njëri-tjetrin dhe nisin lidhje dashurore.
Vetëm disa momente pasi i dashuri i saj i dikurshëm u largua nga dhoma ajo iu afrua mikut të tij të ngushtë duke i pëshpëritur fjalë provokuese.
Videoja u postua në rrjet nga ishi i saj dhe u bë virale.
Ndiqeni vieon më poshtë
VIDEO