Doktori që derdhi spermën në fytyrën e pacientes: Ishte aksident


Një doktor i njohur në SHBA, që akuzohet se ka sulmuar seksualisht një paciente, e cila ishte nën efektin e qetësuesve, tha se gjithçka ishte një aksident.

Ai i derdhi spermën në fytyrë pacientes, por tha se ishte një aksident.

Dr. David Newman, një mjek i respektuar në spitalin Mount Sinai në Nju Jork, tha se ai po masturbonte në kolltuk, përpara se të trajtonte pacienten.

Ai tha se ndoshta pika të spermës kanë rënë në fytyrën e 29-vjecares.

“Më vjen turp pasi isha duke masturbuar në kolltuk dhe ndoshta lëngu mund të ketë shkuar nga duart e mia tek pacientja”.

Gruaja shkoi në spital pasi kishte dhimbje në shpatull.

Ajo tha se mjeku e dëndi me morfinë.

45-vjeçari është nën akuzë pasi ADN-ja e spermës së tij përputhej me atë të gjetur në faqen e gruas.

Newman akuzohet për të tjera sulme seksuale ndaj pacienteve.
Mount