“Do të zbus shoku kur të nxjerr videot intime”, Olsi kërcënon Fjorentinën pas ndarjes

Olsi Klosi dhe Fjorentina Halili janë dy konkurrentët më të përfolur nga edicioni që sapo shkoi i BB për shkak se kishin një marrëdhënie plot pasion dhe xhelozi, por ata nuk janë më bashkë.

Fjorentina ka postuar në Instastory dy foto që shpjegon gjithë situatën dhe pohon se janë ndarë, por po ashtu edhe Olsi ka publikuar një foto “kërcënuese” për luaneshën e tij, të cilën pretendon se do e bëjë “dele” shumë shpejt madje do i publikojë edhe video intime.

Fjorentina ka qenë më e përmbajtur në fjalët e ndarjes, ndërsa Olsi jo dhe aq mund të themi.

Më poshtë mund të shikoni fotot e të dyve.