“Do të shqyej gojën o k*rv, fytyrë p**”, shpërthen keq Olsi pas ndarjes me Fiorentinën

Ndarja e Olsit me Fjorentinën ka ngjallur shumë debat në rrjete sociale e komentet e fansave kanë qenë të shumta. Një prej tyre duket se nuk ka simpati për çiftin dhe ka komentuar se ata janë “çift patatinash”.

Menjëherë pas këtij komenti Olsi ka shpërthyer me fjalor banal ndaj komentuesit. “O ftyr p** ta shklyj gojën o k*rv”, shkruan Olsi.

Po me këtë fjalor, ish-banori ka komentuar edhe në një faqe tjetër që ka njoftuar ndarjen e tyre. Njëri prej komentuesve shkruan: “Të vdesi ishalla miss buka bashkë me atë rrugaçin dhe drogaxhiun me zemër lepuri” ndërsa Olsi ja kthen: “Ju q*fsha rracën ngoj”.

Mesa duket Olsi nuk i priste këto komente pas lajmit për ndarjen duke shpërthyer në komente fyese dhe banale ndaj fansave./Tabloid.al