“Do të q*j r*pt, po hape kamerën”, tradhtonte të dashurën që e mbante me lekë, por ajo vendos të hakmerret

Një vajzë ka nisur historinë e saj të dashurisë me një djalë 3 vite më parë dhe e ka mbyllur në mënyrën më të keqe të mundshme.

Megjithëse, sipas vajzës ai bisedonte dhe kishte lidhje me vajza të tjera, ajo e falte pasi ai mohonte gjithçka. Në shumë raste ai dhe e ka dhunuar vajzën fizikisht pasi nuk e duronte dot.

Ajo shprehet se megjithëse e donte djalin në fillim gjërat morën të tatëpjetën kur ky i fundit filloi ta përdorte për para.

Tani që gjithçka mes tyre mori fund vajza i kërkon atij t’i japë paratë që i ka borxh por ai e kërcënon dhe e shan.

Ishim bashk gati 3 vite her pas here fliste me tjera dhe nderkoh qe un reagoja ky vetem kercenonte me vinte dor. Pastaj per makinen me mori 200 mi lek borxh qe akoma smi ka dhen edhe sa her ja kerkoi vetem ofendon mbyll

telefonin e tregon trimerin. I fik si e si qe mos jap leket, bllokon nr. Thjesht dua cdo gje timen dhe kaq,- ka rrëfyer ajo./ JOQ.al