Do qeshni me lot, ja si reagon babai kur i ndërron pelenën foshnjes së tij (Video)

Kur heq pelenat e një foshnje do të përballesh me erën e keqe dhe shumë prindër anembanë globit e kanë problem ta bëjnë këtë gjë.
Por reagimi i një babai nga Zelanda e Re ka qenë shumë i tmerrshëm dhe video është filmuar nga partnerja e tij e cila qesh me të madhe.
Kjo situatë i ka shkaktuar atij të përziera dhe gjithë kohës mundohet të ndalojë veten që të vjellë ndërsa pastron fëmijën.
Por e ka kaluar misionin me sukses dhe arriti që të ndryshojë pelenën.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

VIDEO