“Do pijmë kafe bashkë o ylli i lagjes”, rrëfehet vajza: Ja si më ngacmon komshiu me fëmijë

Një 25-vjeçareje nga Tirana i ka mbërritur në telefon një mesazh nga komshiu i saj i martuar me dy fëmijë.

Ajo deklaron se ai e ngacmon vazhdimisht dhe burri ka qenë i martuar dy herë, të dyja gratë e kanë lënë e me secilën prej ish-bashkëshorteve ka nga një fëmijë.

Vajza deklaron se ai ka disa llogari falso në rrjetet sociale “Facebook” dhe Instagram dhe i flet vazhdimisht duke i kërkuar të pinë një kafe.

Me ndalon ne rruge dhe me del ore e cast. Nuk di cte bej, pasi dhe familjes sdua ti them pasi e kam komshi dhe nuk dua qe babai te zihet sepse kam frike se reagimi i tij do jete shume i rende,- shprehet vajza.