Djali sheh emisionin e Rudinës me Grida Dumën, i ikën truri nga ajo që bën Grida

 

Në puntatën e radhës të emisionit “Mos i fol Shoferit” të moderatores Rudina Dembacaj ka qenë  Grida Duma.

Sigurisht intervista me të ka ngjallur shumë interes publik dhe të shumtë janë ata që e kanë ndjekur.

Por, mes atyre që e ndoqën kishte dhe kritikë, moralistë, madje dhe nga ata që nuk i linin detajet t’u iknin.

Pikërisht, një djali, i cili po shihte Dumën në makinë, i ka ikur truri, sepse sipas tij ajo duhej ta vendoste rripin  e sigurimit.

Duke pare emisionin “Mos i fol shoferit” te Rudines kam ven re dicka.me aq puntata sa kam pare kam ven re te gjith e kan vendos rripin.

sapo pash nje deputete te ardhshme qe se kishte vendos.behet fjal per Grida Duma..si esht e mundur te votohet per nje njeri te till e cila neser shkon ne kuvend miraton nje ligj kush nuk e vendos rripin gjobitet 15000 ama vet nuk e vendos.

apo ligjet i bejne per popullin edhe vet vetperjashtohen nga kto ligje..te lutem shume shume publikoje sepse me ka ber shum pershtypje kjo”, shkruan qytetari.