Djali ngec brenda objektit, motra qesh dhe nuk i ofron ndihmë (VIDEO)

Screenshot_2-1-620x330
Ky është momenti kur vëllai i vogël ndodhet në vështirësi pasi ka ngelur brenda një objekti ndërsa motra e tij qesh me të madhe dhe nuk i ofron ndihmë.
Një video e xhiruar në Teksas tregon momentin kur djali ndodhet në vështirësi, ndërsa shumë shpejt këto pamje kanë bërë xhiron e botës në rrjetet sociale.
Ndërsa nëna e tij mundohet për ta nxjerrë nga vështirësia vogëlushi shihet i skuqur nga koka tek këmbët.