Djali i Shyhretës “tradhton” nusen e tij (Foto)

Djali dhe nusja e Shyhretës aktualisht janë çifti me i përfolur kudo, dhe njëherit janë dyshja me e pandashme

Jemi mësuar ti shohim gjithnjë së bashku por kësaj radhe Kushtrimi ka marr rrugë pa bashkëshorten. Ai kësaj herë ka dalë jo përkrahë Leartës. Në një fotografi që ka postuar Kushtrimi shihet i vetëm në këtë fotografi. Sidoqoftë çifti janë për çdo lëvdatë.