Djali i Sali Berishës tallet keq me Edi Ramën, ja si e quan atë (Foto)

Ditën e djeshme, në Mal të Zi në Samitin e Podgoricës, pjesëmarrës ka qënë edhe kryeministri shqiptar, Edi Rama.

Por në një foto të të gjithë krerëve që morën pjesë në Samit, vihet re mungesa e tij dhe arsyeja përse nuk dihet akoma.

Këtë mungesë nuk mund ta kalonte si pa e vënë re edhe djali i ish-kryeministrit Sali Berisha, Shkëlzen Berisha, i cili e ironizoi Ramën përmes një batute të fortë: “Beni, Ermira, Astriti, Zamira…. të gjithe i gjeta ! Mungon Xhuljeta”, shkruan djali i ish-kryeministrit.