Ditëlindje plot befasi për Leonorën (Video)

f.0310120314941_mKëngëtarja Leonora Jakupi para pak ditësh festoi ditëlindjen e saj, ndërsa në vendlindjen e saj, në Skenderaj, u organizua një befasi e madhe për yllin e estradës.
Shumë njerëz të mbledhur me në krye epitetin “Mbretëresha e këngës shqipe”, e bënë Leonorën të jetë shumë e emocionuar dhe madje edhe të shpërthejë në lot.

Nuk munguan as dhurata të shumta dhe të shtrenjta për bukuroshen, e cila vështirë se do ta harrojë këtë festë të ditëlindjes.

Vlen të përmendet se të pranishmit i argëtoi Labinot Tahiri, i cili gjeti kohë në mesin e agjendës së tij të ngjeshur që të performojë dhe të ndezë atmosferën në Skenderaj.