Ditëlindja e 27-të e Norës

fotoKëngëtarja Nora Istrefi ka festuar ditëlindjen e saj të 27-të, në shoqërinë e të dashurit, Robertit dhe mikeshave të saj.

 

Në rrjetet sociale ajo ka publikuar fotografi nga festimi  i së hënës nëambiente familjare, duke zbuluar edhe disa nga dhuratat e pranuara. Fansat e këngëtares nuk kanë kursyer urimet e tyre, gjë për të cilën ajo i ka falënderuar me anë të rrjeteve sociale: “Faleminderit shumë krejt fansave për urime. Ma kini ndreq ditëlindjen! Ju dua!” /LajmeOnline/nor dtl brednda 1 nora dtl 3nora dtl brenda