Ditë e trishtë për Alban Skënderajn! Humb njeriun më të shtrenjtë

Dita e sotme ka qenë një ditë e hidhur në familjen e këngëtarit të njohur dhe aq shumë të dashur për publikun, Alban Skënderaj.

Fatkeqësisht, Albani ka humbur të ëmën e cila është larguar nga jeta pasi ka luftuar prej disa kohësh nga një sëmundje e rëndë.

Lajmin e ka bërë të ditur fillimisht Revista ‘Who’. Urojmë që Albani dhe familja e tij të bëhen të fortë për ta kaluar këtë moment shumë të trishtë.