Digjet restorant “Kalaja”në Gjakovë (Video/Foto)

kalaja-1-768x576
Sonte në orët e mbrëmjes është përfshirë nga flakët restorant “Kalaja” në Gjakovë.
Një dëshmitar i rastit e ka xhiruar ngjarjen dhe e ka fotografuar objektin e përfshirë nga flakët,ai ka treguar se ka informacione që si pasojë e kësaj djegie, dy zjarrfikës të Kosovës kanë pësuar lëndime.
kalaja