Diellza Kolgeci: Do të bëja foto nudo dhe filma erotikë

0Bukuroshja shqiptare, Diellza Kolgeci, ka deklaruar së fundmi në emisionin “Prite të Gjelbrën” në Radio 21 se ajo do të bënte pa problem foto nudo nëse do të ishte artistike, teksa nuk ka mohuar se do të dëshironte të ketë rol në një film erotik.

Diellza këto pohime i bëri në emisionin e mëngjesit në Radio 21, “Prite të Gjelbrën”, me nikoqir Robert Bojaj dhe Besart Galicën, ku ajo u përgjigj pa problem në pyetjet provokative, shkruan “BalkanWeb”.

Ajo ka thënë se nuk do të kishte problem të bënte foto nudo, nëse është artistike. “Po (do bëja foto nudo), kur është artistike”, theksoi Diellza, duke shtuar se do të luante edhe në filma erotikë.

Ajo ka shtuar se princin nuk e pret në kali, por në një veturë “xhip”, teksa nuk e ka mohuar që është në lidhje dashurie.