Dhurata rikthehet së shpejti

adacxadc

Këngëtarja Dhurata Dora pritet që të rikthehet së shpejti me një këngë të re.

Kënga është ritmike dhe ka filluar që të xhirohet. Sipas një burimi të afërt me Dhuratën, kënga pritet që së shpejt edhe të lansohet shpejt si videoklip.

Kujtojmë se Dhurata Dora pati një problem me një videoklip të saj ku u tha se ka shlyer disa pjesë të tij, pasi ishte ankuar një artiste suedeze, derisa ajo nuk e ka filluar mirë këtë vit, pasi që u nda nga i dashuri i saj, i cili në njëfarë forme ishte edhe menaxher i saj.