Dhurata më e keqe për Teutën – 1 javë pushime me Bleron apo…(VIDEO)

loading...


Sonte në emisionin NIN në Klan Kosova përkatësisht në rubrikën “Kutia”, pyetjeve provokative të Libertës iu ka përgjigjur aktorja Teuta Krasniqi të cilën shpesh herë e gjejmë në ballinat e shtypit rozë.

Ndër të tjera Teuta ka treguar se pse shumë prej njerëzve ëndërrojnë të punojnë me të si dhe cila do të ishte dhurata më e keqe për të.

Për këto dhe shumë të tjera, ndiqeni videon në vazhdim:
teuta-690x380

loading...

loading...