Dhimbje për aktorin e “2XL”, humbet një njeri të shtrenjtë

Aktori i njohur i Apartamentit 2XL, Visjan Ukcenaj, ka ndarë në rrjetet sociale një lajm të hidhur. Ai ka humbur gjyshen e tij, ose siç i thotë ndryshe ai “nëndajën”.
Visjani ka publikuar në Facebook mbrëmjen e djeshme një foto të gjyshes, duke shkruar “Lamtumirë nëndajë”.

Të shumtë kanë qenë miqtë e tij që kanë komentuar për t’i dhënë kurajë dhe mbështetje.

Ne i shprehim ngushëllimet Visjanit për këtë humbje.