Dhe ja ku vjen sërish super e nxehtë Jennifer (FOTO)

article-2294737-18BB74CB000005DC-918_634x913 article-2294737-18BB77D2000005DC-371_634x869 article-2294737-186F8939000005DC-784_634x879Jennifer Nicole Lee ka shfaqur edhe një herë tjetër hiret e saj. 38-vjeçarja e veshur me një bikini me flamurin kombëtar britanik, ka treguar format e saj të shkëlqyera, duke tërhequr vëmendjen e paparacëve.