Detaje nga martesa e Teutës dhe Adonisit (Video)


Pas shumë komenteve që u bënë pas ndarjes së Teuta Krasniqit me Bleron, ajo pati gjetur dikë tjetër.
Teuta dhe trajneri i fitnesit Adonis Morina tash e një kohë janë shfaqur në publik së bashku duke e bërë publike lidhjen e tyre.

Tani raportohet se ata edhe janë martuar, ndërsa burimet të Express Rozë tregojnë se ndeja ka qenë private dhe të pranishëm ishin vetëm familjarët dhe disa miq të çiftit.
teuta-1