Detaje nga martesa e Teuta Krasniqit (Video)

teuta-1

Aktorja Teuta Krasniqi është martuar me të dashurinë e saj ,me trajnerin e fitnesit Adonis Morina.
Burime të ExpressRozë thonë se këngëtarja i dha fund beqarisë para një jave në një ceremoni martesore shumë private, ku të pranishëm gjatë ceremonisë kanë qenë vetëm familjarët dhe disa nga miqtë e çiftit.

Për më shumë detaje ndiqeni storien në vazhdim të emisionit ExpressRozë që për momentin po transmetohet në Televizionin Klan kurse në ora 21:00 pritet të transmetohet në AlSat M.