“Despacito” vjen në versionin shkodran, melodia do ju lërë pa mend

“Despacito”, kënga e cila dëgjohet kudo që shkojmë, kënga e cila është kthyer në të preferuarën e shqiptarëve, ka ardhur në një version shkodran.

Daddy Yankee dhe Luis Fonsi dhe kanë kapur më shumë se 1.7 miliardë shikime në “YouTube” duke e kthyer këngën në një hit të padiskutueshëm.

19-vjeçari Kristi Pecaj, ka realizuar një cover të këngës me violinë, instrumentin që ai zotëron më së miri.

Padyshim që do ju fiksohet po aq sa edhe versioni origjinal.