Dështon operacioni, i shpërthen gjoksi (FOTO)


Një grua tregon se gati ka vdekur pasi i ka shpërthyer gjoksi pas dy operacioneve të dështuara jashtë vendit, transmeton Klan Kosova.

Dennie Lees, 24 vjeçare ka paguar 2375 funta që ta rrisë gjoksin prej 34A në 34F në një klinikë në Belgjikë.

Një javë më vonë ajo ishte tmerruar kur gjinjtë e saj kishin filluar ti “shpërthenin”.

Pasi e dërguan në spital, mjekët konstatuan se ajo kishte helmim të gjakut dhe menjëherë i kishin hequr implantet.

Lees e cila jeton me të dashurin e saj Ed, 26 vjeçar në Birminghan ka thënë se nuk është ndjerë mirë pas operacionit.

“Isha shumë e frikësuar, nëna ime më ndihmoi që të shkoja deri në spital”.
CICA_1-1-640x380

CICA_1-768x576

CICA_2-768x576