Derisa po bënte pompa në palestër pëson sulm në zemër dhe mbetet i vdekur në vend, kamerat e sigurisë filmojnë momentin rrëqethës (Video,…

Një djalë i ri i cili në dukje të parë dukej mjaft i shëndetshëm, ka mbetur i vdekur në palestër derisa po bënte pompa.
Kamerat e sigurisë të instaluara brenda palestrës kanë filmuar momentin rrëqethës, kur Ajinkya Lolge po bënte pompa në tokë derisa dy shokët e tij po e shikonin, dhe në momentin që ngritët ai humb vetëdijen dhe përplaset me fytyrë për tokë
Me të parë se miku i tyre humbi vetëdijen, shokët e kapin dhe mundohen t’i ofrojnë ndihmë dhe e dërgojnë me urgjencë në spital, por sipas mjekëve ai ka vdekur pas një sulmi që e kishte pësuar në zemër.
Lolge ishte regjistruar në fitnes, vetëm një javë para se të humbte jetën derisa po bënte pompa në palestrën e qytetit Nasik në Indi.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

VIDEO