Derisa Kosova e pret lajmin historik, FIFA poston diçka të çuditshme në Twitter


FIFA e ka shpërndarë një video interesante të postuar nga Bayerni i Munichut.
Pas festës së javës së kaluar pa birra për trofeun e radhës të Bundesligës, tani në “Alianz Arena” janë bërë gati për festën e vërtetë.
“Pasi ta prezantojmë trofeun nesër, do të fillojë ceremonia e vërtetë – kush do ta bëjë i pari ‘dushin’ me birrë”, shkroi Bayerni, përcjellë “Lajmi.net”.
E në videon e postuar shihen Robert Lewandowski dhe Bastian Shchweinsteiger.
fafa