Del nga rruga dhe “parkohet” në çatinë e një shtëpie

3sfNjë shofer i cili humbi kontrollin e veturës së tij përderisa ishte duke u kthyer në një kthesë, përfundoi duke e “parkuar” veturën e tij në çatinë e një shtëpie.
Burri ia doli që të dilte nga rruga dhe ta përplaste veturën për një çati të një shtëpie pranë, ku qëndroi e parkuar.

Askush nuk mbeti i lënduar, duke përfshirë edhe njerëzit që ishin në shtëpi në kohën kur ndodhi përplasja, transmeton Gazeta Express.

Incidenti ndodhi në qytetin Qingdao në Kinë të premten.14316870-10154961012936030-48867687314702931-n_1474315859-2532513

14333101-10154961012511030-6534973784228893992-n_1474315866-6421705