De Niro bën seks me çorape

f.0129102523305_mAktorja dhe modelja Carole Mallory thotë se Robert De Niro kishte mbajtur çorape kur dyshja kishin bërë dashuri në vitet 1970-ta.

Mallory kishte pasur një aferë dyjavore me legjendën e ekranit, pasi ata u takuan në një hotel në Hollywood në vitin 1975, dhe ajo ka zbuluar detaje të kësaj aventure të tyre romantike në librin e saj të fundit, ‘Picasso’s Ghost’.

“Derisa bënim dashuri, ai kurrë nuk ndaloi së shikuari në sytë e mi. Ai kishte një tatuazh- flutur që mendoj se i takonte shpirtit të tij fluturues. Ai mbante edhe çorapet të veshur”.

“Vitin tjetër ai u martua me Diahnne Abbott… Do ta kisha vlerësuar një telefonatë nga ai”, ka thënë Carole. /LajmeOnline/