Dasma kthehet në tragjedi, shkëputet kristali gjigand ku ishte futur nusja (Video)

loading...

loading...

Një dasmë në Indi është kthyer në tragjedi. Përpjekja për të bërë diçka të paharrueshme në ditën e dasmës ka rezultuar fatale për njërin nga të ftuarit.
Në fillim të ceremonisë, nusja dhe e motra pritet të zbrisnin nga lart, të futura në një platformë kristali.
Por platforma nuk e ka mbajtur peshën dhe kristali është shkëputur duke rënë mbi një 40-vjeçar, i cili ka humbur jetën menjëherë.
Katër të ftuar të tjerë janë plagosur rëndë, mes të cilëve edhe nusja dhe motra e saj.
Për më shumë ju sjellim më poshtë edhe videon:

Video Link

loading...