Daphne Joy mahnit me të pasmet bombastike (Foto)

fb

Daphne Joy, e dashura e këngëtarit Jason Derulo, ka mahnitur me format e saj.

Me të pasme shpërthyese dhe me një gjoks të lakmueshëm, 28-vjeçarja është dukur bombastike rrugëve të Los Anxhelosit.

4_1457038253-1169833

5_1457038259-1423426

7_1457038268-3001629