Dalin online FOTOT nudo të aktores Shiri Appleby

shiri-3 shiri-2Shiri Appleby është ylli i fundit i ekranit që bëhet viktimë e vjedhjes së fotove intime.

Në internet ka nisur të qarkullojë një foto e aktores, e zhveshur dhe para pasqyrës.

Fotoja duket se është e vjetër pasi Shiri aktualisht është shtatzënë dhe do lindë për pak.

Disa thonë se e ka bërë për publicitet vetë.

Për koincidencë, fotoja e saj doli pikërisht në ditën kur ajo u shfaq topless në episodin e radhës të serialit “Girls”.