Dalin nga “kontrolli” këngëtaret shqiptare e prekin live njëra -tjetrës (VIDEO)

Në emisionin e Kastro Zizos, “Rrokum Night” ishin mysafire dy këngëtaret seksi: Shota Baraliu dhe Iva Aliko. Gjatë emisionit Iva Aliko ngritet në këmbë dhe tregon vithet dhe gjoksin dhe pastaj Shota Baraliu i’a prek gjoksin live gjatë emisionit për të i’a treguar Kastros se sa seksi janë gjokset e Ivës. Në ndërkohë edhe Iva i’a kthen Shotës dhe i’a prek gjokset