Dalin fotot lakuriq të ish-të dashurës së Noizyt

I rrethuar gjithnjë nga femrat e bukura, çdo vajzë që qëndron krah tij merr famë. Bëhet fjalë për ish-të dashurën serbe të Noizyt, e cila ka pozuar gjysmë e zhveshur për kamerën.

U përfol se dyshja ishin në një lidhje dhe kaq mjaftonte që bukuroshja të vihej në qendër të vëmendjes nga mediat rozë.

Modelja serbe Jenna Jenovich ka qenë protagonist në këngën “A të kujtohet” të reperit e më pas mori famë që kur u shfaq aty.

Ajo bie në sy për format e saj bombastike dhe foto joshëse që poston në profilin e saj në Instagram.