Dalin fotot e para/ Kylie Jenner “e fryrë”, e deformuar dhe larg formave të saj bombastike

Ditët e fundit kanë qarkulluar thashetheme se Kylie Jenner pret fëmijën e saj të parë me të dashurin e saj Travis Scott.

Ajo është parë në rrugë me mikeshat e saj duke shkuar për në festivalin ku do performonte i dashuri i saj prej disa muajsh tashmë.

20-vjeçarja e kishte maskuar barkun e saj të fryrë nën një bluzë të gjerë gri.

Thuhet se foshnja që do të lindë Kylie është vajzë dhe ylli i ekraneve është shumë e lumtur për ktë fakt.

Burimi: Daily Mail