Dafina Zeqiri në stilin “El Shaarawy”

timthumb (1)Sikur të mos i kishte buzët e lyera, dhe vetullat e hequra të gjithë do të mendonim se kemi të bëjmë me një djalë trendy. Por në fakt nuk është kështu. Përpara nesh kemi një prej këngëtareve që njihet me “lojërat” e saj me look-un, aq sa kësaj rradhe ka dashur të bëhet “çun”, pasi Dafina Zeqiri me këto flokë duket vërtetë me nje stil mashkulli.

Sipas vipat.info këtë model e ka dizenjuar parukieri i saj, Kaci.