Dafina publikon këngën e re (Video)

20160311212900588646-640x421

Dafina Zeqiri ka publikuar klipin e këngës më të re “Liri”.

Krijuesja e hitit “Te Ti” klipin e ri diku në bjeshkë dhe ka shfrytëzuar rastin që të tregojë format e saj të trupit.

Melodinë dhe muzikën e ka realizuar Dafina ndërsa për produksionin është përkujdesur Mixey. Tekstin e ka shkruar Arianit Palaj – Nito.