Dafina ka humbur shumë në peshë? (Foto)

d1Dafina Zeqiri e ka reklamuar me krenari trupin e saj përmes një fotografie e cila e shfaq atë mjaft të hollë,”Ha shëndetëshëm,ndjehu mirë,rri i fokusuar dhe ju mund ta arrini…” ka shkruar këngëtarja në rrjetet sociale.

Sipas Albasnapz,fansat kanë mbetur paksa të hutuar me këtë mesazh të saj sepse nuk u kanë pëlqyer shumë ajo që kanë parë në fotografi.d2-300x288