Dafina: Jam rritur, kam gjetur veten

dafi xhirimDafina Zeqiri i është rikthyer Suedisë, vendit ku ka kaluar një pjesë të jetës, për të realizuar videoklipin e saj të ri.
Krahas xhirimeve, Dafina ka ndare kohe per tu treguar fansave lidhur me prioritetet qe ka ne jete.
“Gjerat me te rendesishme ne jete jane qe te gjesh paqe brenda vetes, dhe te gjesh kohe per vete dhe te dashurit e tu”, ka shkruar Dafina, duke e pasuar nje postim te mehershem, qe shkruante: “Koha kalon shume shpejte, sa qe ndonjehere harron te jetosh jeten. Kam mesuar shume, jam rritur dhe kam gjetur veten”!Kengetarja ka publikuar edhe fotografi nga sheshxhirimet, ku serish dominon ngjyra e zeze.
Ne fund te javes ajo do te kthehet ne Kosove,pasi ka konfirmuar se me 22 mars do te performoje ne nje nga klubet e nates ne Prishtine. /LajmeOnline/dafina theniett daijna set foto