KurioziteteRrëfim mëkatesh: Vjehrri më mbushi vagjinën time të uritur me….

artova për Luiin para gjashtë muajsh, e meqë ai ende është student, ne u vendosëm te babai i saj, Ragipi. Punoj si sekretareshë, ne mënyre që te bëj një ndihmesë financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmë orari. Ai është i zënë me punë, ligjërata dhe studime, prandaj nuk ka kohë te mjaftueshme për seks. Ne te vërtetë, ne …


Histori / Lagem e tëra në shtrat… nga dashnorja e burrit

“Jam 50 vjeçe, e martuar. I kam katër fëmijë, dy djem e dy vajza. Unë si moshë jam dy vjet më e madhe se burri im, pra ai është 48 vjeç. Kemi jetë të lumtur, por një mesazh që i erdhi tim burri në telefon, e ndryshoi rrjedhën e çdo gjëje”, shkruan për Portalin tonë […]
HISTORI DASHURIE: Jam e dashuruar në vjehrrin tim, por ai..

U martova për Luin para gjashtë muajsh, e meqë ai ende është student, ne u vendosëm te babai i tij, Ragipi. Punoj si sekretareshë, ne mënyre që te bëj një ndihmesë financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmë orari. Ai është i zënë me punë, ligjërata dhe studime, prandaj nuk ka kohë te mjaftueshme për seks. Ne te vërtetë, […]


“Kam fjetur me vëllain e burrit, dhe dua përsëri”

Histori te ndaluara dashurie dhe erotizmi janë mjaft të shpeshta, por kjo histori duket vërtet interesante, dhe që është publikuar nga vjaza në fjalë: “Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kulturë ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe […]


Horoskopi ditor per 3. tetor 2015

Dashi Ne jetën sentimentale do keni surpriza te mëdha te cilat do ju bëjnë te ndiheni me se miri. Shfrytëzojeni sa te mundni çdo sekonde. Nëse jeni beqare dhe nuk e keni gjetur ende shpirtin binjak, sot fati do jete ne anën tuaj. Shume gjera kane për te ndryshuar njëherë e mire. Ne planin financiar tregohuni sa me te arsyeshëm […]


Makina me flamurin kuqezi dhe me shqiponjën në New York

Makina me flamurin kuqezi dhe me shqiponjën në New York Shqiptarët në SHBA, janë të prirur të demosntrojnë në makinat e tyre, simbolet tona kombëtare. Janë një sërë makinash të tipeve të ndryshme, kamion, mikrobus, apo vetura që kohë të fundit – i sheh në rrugët kryesore në çdo qytet me ngjyrë të kuqe dhe të gjitha kanë nga një […]