KurioziteteHISTORI DASHURIE: Jam e dashuruar në vjehrrin tim, por ai..

U martova për Luin para gjashtë muajsh, e meqë ai ende është student, ne u vendosëm te babai i tij, Ragipi. Punoj si sekretareshë, ne mënyre që te bëj një ndihmesë financiare, derisa Luii studion dhe punon ne gjysmë orari. Ai është i zënë me punë, ligjërata dhe studime, prandaj nuk ka kohë te mjaftueshme për seks. Ne te vërtetë, […]


“Kam fjetur me vëllain e burrit, dhe dua përsëri”

Histori te ndaluara dashurie dhe erotizmi janë mjaft të shpeshta, por kjo histori duket vërtet interesante, dhe që është publikuar nga vjaza në fjalë: “Jam 23 vjeqare dhe jam nga njerin nga qytetet e Kosoves. Historia ime është e quditshme pak sepse kjo kulturë ketu nuk e kupton dhe nuk mund ta pranoj këtë llojë realiteti. Unë jam martuar qe […]


Horoskopi ditor per 3. tetor 2015

Dashi Ne jetën sentimentale do keni surpriza te mëdha te cilat do ju bëjnë te ndiheni me se miri. Shfrytëzojeni sa te mundni çdo sekonde. Nëse jeni beqare dhe nuk e keni gjetur ende shpirtin binjak, sot fati do jete ne anën tuaj. Shume gjera kane për te ndryshuar njëherë e mire. Ne planin financiar tregohuni sa me te arsyeshëm […]


Makina me flamurin kuqezi dhe me shqiponjën në New York

Makina me flamurin kuqezi dhe me shqiponjën në New York Shqiptarët në SHBA, janë të prirur të demosntrojnë në makinat e tyre, simbolet tona kombëtare. Janë një sërë makinash të tipeve të ndryshme, kamion, mikrobus, apo vetura që kohë të fundit – i sheh në rrugët kryesore në çdo qytet me ngjyrë të kuqe dhe të gjitha kanë nga një […]
Horoskopi ditor per 22. shtator 2015

Dashi Nëse jeni ne një lidhje mundohuni te tregoheni sa me te arsyeshëm gjate kësaj dite sepse gabimi me i vogël mund ta ndeze mjaft atmosferën. Beqaret nga ana tjetër do e adhurojnë lirinë dhe pavarësinë qe kane dhe nuk do kenë dëshirë te ndryshojnë status. Ne planin financiar do jeni te kujdesshëm dhe nuk do hidhni asnjë hap te […]


Mësuesja 27 vjeçare pyet doktorin: Nuk ndjej kënaqësinë e seksit

; Doktor, Jam një mësuese, 27 vjeç. Kam 4 vjet martuar dhe kam një vajzë dy vjeçe. Prej kohësh kam një shqetësim të cilin jam munduar ta zgjidh me burrin, por nuk kemi pasur sukses. Shqetësimi është ky: Ne bëjmë jetë seksuale të rregullt, e duam njeri-tjetrin por unë kurrë nuk kam provuar te arrij një orgasmë. Seksi më pëlqen […]