Çudia e mbrëmjes. Dritan Shakohoxha habit shqiptarët natën e sotme (Foto)


Humbja që pësoi kombëtarja jonë në ndeshjen ndaj Austrisë nuk ka qenë supriza e vetme për shqiptarët në këtë mbrëmje.

Një tjetër suprizë ka qenë fotoja që ka postuar në profilin e tij në FB komentatori Dritan Shakohoxha ku ndodhet mes tifozëve në stadium dhe jo si zakonisht në mikrofonin e komentatorit të “SuperSport”.

Shakohoxha ka postuar një foto ku qendron në këmbë me plis në kokë dhe me flamur në qaf gjithashtu i kompeltuar me shallin që mban në dorë ku shkruhet “ O sa mirë me qënë shqiptar”.

Që kombëtares ti ec mbarë mbase duhet që Shakohoxha të qendroj në koment dhe jo në stadium.
s

s1