Cristiano Ronaldo-Kim Kardashian, a e keni pritur këtë?


Për të dytin vit, “Time” e ka publikuar renditjen e saj me 30 personalitetet më me ndikim në internet.
“Mbretërit” e saj kanë qenë ylli i Real Madridit, Cristiano Ronaldo dhe Kim Kardashian.
Kjo e fundit është futur në “top” falë telenovelës me martesën me Kanye West si dhe me selfien e fundit të postuar lakuriq, përcjellë “Lajmi.net”.
Në rrethin e ngushtë ka munguar sulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi.
f

f1