Copper, lidhje me modelen 18 vjet më të re

f1_19cooper1363710251Bradley Copper mohoi së fundmi lidhjen me bashkëprotagonisten e “Silver Linings Playbook”, Jennifer Laërence, duke thënë se “në moshë mund të ishte babai i saj”. Megjithatë, kjo nuk e pengoi Copper që të lidhej me një modele edhe dy vjet më të re se Jennifer, britaniken 20-vjeçare Suki Waterhouse.

Aktori 38-vjeçari u fotografua ditën e hënë në shoqërinë e Sukit jashtë shtëpisë së tij në Boston, një vilë me një oborr të bollshëm, park dhe ambiente të tjera private, transmeton TCH.

Dashuria e Copper për vajzën 18 vjet më të re është e para pas ndarjes me Zoe Saldanën, 34 vjeç.